Kuchenka

Kuchenka

Neo Cooker

WW-4529

Więcej szczegółów

Wymiary produktu: Wysokość: 50 [cm] Szerokość: 29 [cm] Głębokość: 39 [cm]
Waga: 5.8 [kg]

KUCHENKA - NEO COOKER

 

Kuchenka firmy Wonderworld to wspaniale przemyślana i wykonana z najwyższej, jakości materiałów zabawka. Została wykonana jak inne zabawki z drewna kauczukowego, front jest pomalowany na czerwono przy użyciu nietoksycznych lakierów, natomiast boki są w kolorze naturalnego drewna.

Kuchenka na blacie posiada trzy “palniki”, od frontu natomiast znajdują się dwie żółte gałki do regulacji grzania, które wydają charakterystyczny dźwięk przypominający kliknięcie. Poniżej znajduje się piekarnik, który ma w środku półkę.

Do zestawu dołączono zestaw akcesoriów kuchennych w postaci garnka z przykrywką i szpatułki o drewnianych rączkach. Dzięki temu dzieci poczują się jak w prawdziwej kuchni jednocześnie poznając zasady funkcjonowania kuchni i piekarnika.

 

EKOLOGICZNE 

Stworzone w Tajlandii z drewna kauczukowego z użyciem nietoksycznych farb, barwników i lakierów. Opakowania zawierają przynajmniej 70% papieru z recyklingu.

 

KATEGORIA WIEKOWA

36m+

 

CO ROZWIJA?

  • wspomaga rozwój wyobraźni i ćwiczy poprzez zabawę różnorodne umiejętności społeczne,
  • kształtuje w dziecku poczucie obowiązku i wrażliwości na innych,
  • zabawa “w dom” pozwala wcielać się w role mamy i taty,
  • uczy odpowiedzialności i samodzielności,

 

UWAGI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą
Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

OSTRZEŻENIE

Ryzyko połknięcia. Zabawka zawiera małe części / kulki. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

OSTRZEŻENIE

Zestaw montażowy zawiera części o ostrych krawędziach i końcach, oraz małe części, które stanowią zagrożenie zadławienia dla dzieci. Do złożenia zabawki wymagana jest pomoc osoby dorosłej.

OSTRZEŻENIE

Zabawka zawiera magnesy lub części magnetyczne. Magnesy przyciągnięte do siebie lub przywierające do przedmiotu metalowego w organizmie człowieka mogą być przyczyną poważnych, a nawet śmiertelnych obrażeń. W przypadku połknięcia magnesów lub wprowadzenia ich do dróg oddechowych należy natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską.
Wysyłka 24h

Newsletter