Ekologiczny domek

Ekologiczny domek

Eco House

WW-6001

Więcej szczegółów

Wymiary produktu: Wysokość: 65 [cm] Szerokość: 39 [cm] Głębokość: 47 [cm]
Waga: 7 [kg]

ECOLOGICZNY DOMEK - ECO HOUSE

Drewniany domek jest przykładem jak współcześnie projektowane są eco-domy wykorzystujące źródła czystej energii, energię odnawialną. Łatwo dostępny z każdej strony przytulny eco domek ma dwie kondygnacje. Na parterze znajduje się salon z jadalnią i kuchnią oraz ogródek. Schody prowadzą na piętro gdzie znajduje się sypialnia, łazienka i balkon. Wszystkie pomieszczenia są kompletnie umeblowane,a mieszkańcy zachęca do rozpoczęcia zabawy. Eco akcesoria w zestawie uczą jak sortować śmieci, jak oszczędzać energię i jak ją pozyskiwać bez obciążania środowiska naturalnego. Domek jest idealny dla dzieci, które lubią bawić się “w dom”.  Może być wspaniałym pomysłem na prezent zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.


EKOLOGICZNE 

Stworzone w Tajlandii z drewna kauczukowego z użyciem nietoksycznych farb, barwników i lakierów. Opakowania zawierają przynajmniej 70% papieru z recyklingu.


KATEGORIA WIEKOWA
36 m+

CO ROZWIJA?

  • zachęca do kreatywnej zabawy

  • rozwija wyobraźnię

  • odtwarzanie w nim znanych codziennych czynności, rozwija u dziecka zdolności organizacyjne i uczy odnajdywania się w rolach rodzinnych i społecznych

  • uczy jak dbać o środowisko


UWAGI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Ten produkt jest oznaczony znakiem CE potwierdzającym zgodność z Dyrektywą
Europejską 2009/48/WE oraz normą EN71, dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

OSTRZEŻENIE

Ryzyko połknięcia. Zabawka zawiera małe części / kulki. Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.


OSTRZEŻENIE

Zestaw montażowy zawiera części o ostrych krawędziach i końcach, oraz małe części, które stanowią zagrożenie zadławienia dla dzieci. Do złożenia zabawki wymagana jest pomoc osoby dorosłej.


Wysyłka 24h

Newsletter