Sposoby wysyłki, formy transportu


Zasady wysyłki zamówionego towaru

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia opłacone do godziny 13:00 były zrealizowane i wysłane tego samego dnia. Zamówienia opłacone po godzinie 13:00 będą zrealizowane i wysłane następnego dnia roboczego.
Wyjątek stanowią soboty i niedziele oraz inne dni wolne od pracy, gdyż zamówienia opłacone w tych dniach będą zrealizowane w najbliższym dniu roboczym. W okresach przedświątecznych czas realizacji zamówień może się wydłużyć.

Poniżej zostały zamieszczone aktualne opcje wysyłki wraz z kosztami.


Opcje dostawy na terenie Polski 

 Kurier FedEx

Kurier Siódemka

Polecamy Państwu szybkie i bezpieczne przesyłki kurierskie firmy FedEx. Bezpośrednio po wydaniu paczki kurierowi dostaniecie Państwo wiadomość e-mail z numerem listu przewozowego i adresem internetowym firmy FedEx, pod którym będzie można sprawdzić aktualną lokalizację Państwa zakupów. Przesyłka dostarczana jest zwykle do Klienta w ciągu 1 lub 2 dni roboczych od momentu nadania.

16,00 PLN

brutto 

Odbór osobisty w magazynie 

Odbiór osobisty w magazynie

Istnieje możliwość odbioru zakupionych w naszym sklepie produktów w magazynie przy ul.Piłsudskiego 23A w Brwinowie. Odbiór osobisty możliwy jest wyłącznie po otrzymaniu wiadomości e-mail, potwierdzającej, że Państwa zakupy zostały spakowane i przygotowane do wydania. Zamówienie jest zwykle gotowe do odbioru w następnym dniu roboczym od momentu przekazania go do realizacji.

0,00 PLN


Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki.  

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Przy otrzymaniu przesyłki, w obecności kuriera, prosimy o sprawdzenie, czy nie została ona naruszona podczas transportu. Jeżeli doszło do uszkodzenia, to należy poprosić osobę doręczającą o protokół szkody. Kurier ma obowiązek posiadać przy sobie taki dokument, nia ma prawa odmówić jego wydania, ani zlecić jego wypisania w późniejszym terminie.

 

Odbiór osobisty

Zakupione w naszym sklepie produkty mogą Państwo odebrać od poniedziałku do piątku w godzinach: od 8:00 do 17:00 w:


Buster Sp. z o.o. – PlanetaZ

ul. Piłsudskiego 23A

05-840 Brwinów

Tel. +48 22 729 38 88 wew. 111

 

Dostawa za granicę

Na życzenie Klienta wysyłamy zakupy za granicę na terenie Unii Europejskiej, jednak każdorazowo prosimy o wcześniejszy kontakt na adres: sklep@planetaz.pl w celu ustalenia sposobu i kosztów przesyłki.

 

 Wysyłka 24h

Newsletter