Informacje o firmie

Sklep internetowy PlanetaZ, dostępny pod adresem www.planetaz.pl, prowadzony jest przez:


Wilk Inter Trading S.C.
ul. Roździeńskiego 2
41-946 Piekary Śląskie
POLSKA
NIP: 4980262158
REGON: 243046873
Rachunek bankowy: 56 2490 0005 0000 4500 1809 6272

Dane spółki oraz wszystkich wspólników są wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

 

Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres:

sklep@planetaz.pl

 

Idea

Jeszcze kilkanaście lat temu rodzice nie mieli zbyt dużego pola manewru przy wyborze zabawek dla swojego dziecka. Dziś na rynku mogą bezustannie przebierać w gadżetach dla swoich milusińskich, a z roku na rok zabawki są coraz bardziej bezpieczne i coraz lepiej spełniają jedną ze swoich podstawowych ról: rozwijają wyobraźnię.
Zabawki są jednym z najbardziej cennych źródeł poznawania świata przez małego człowieka. Nie tylko miłość  rodzicielska, szkolna ławka, grupa rówieśnicza czy podwórko kształtują system emocjonalny „malucha”. Szczególnie, jeśli idzie o pierwsze lata jego życia. Zabawki we wczesnym dzieciństwie kształtują osobowość dziecka i są źródłem poznania otaczającego je świata.
Doświadczenie pracy z dziećmi jak również pasja przyczyniły się do powstania naszej firmy, której celem jest udostępnienie Państwu szerokiej gamy drewnianych zabawek edukacyjnych, uznanej w wielu krajach firmy Wonderworld Products Co., Ltd.
Naszym priorytetem jest by oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania najbardziej wymagających dzieci i ich rodziców.
Nasza firma zajmuje się sprzedażą internetową dlatego też całą naszą uwagę skupiamy by realizacja zamówień następowała szybko i bezproblemowo. Podstawą naszej pracy jest satysfakcja i zadowolenie Klienta, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz dbamy o wysokie standardy naszych usług.


Wonderworld Products Co., Ltd.

Rynek zabawek drewnianych jest znacząco mniejszy do rynku zabawek wykonanych z innych materiałów, ale pomimo tego firma Wonderworld Products Co., Ltd zdobyła uznanie rodziców i dzieci na całym świecie. Stało się to za sprawą szczególnej dbałości firmy o wysoką jakość i trwałość produktów, oryginalne pomysły i stylistykę zabawek oraz, co najważniejsze, troska o bezpieczeństwo. Potwierdzają to przyznane firmie Wonderworld Products certyfikaty zgodności ze standardami międzynarodowymi takie jak: ASTM czy EN-71, a także certyfikat zgodności z normami Unii Europejskiej, oznaczony znakiem CE, który posiada każdy, sprzedawany przez sklep PlanetaZ, produkt.

Wonderworld Products Co., Ltd to firma ekologiczna. 70% papieru użytego do produkcji opakować pochodzi z surowców wtórnych. Farby stosowane do malowania produktów są oparte na wodzie właśnie po to, aby nie szkodziły ani dzieciom, ani pracownikom, ani środowisku naturalnemu. Drewno używane do produkcji zabawek pochodzi ze starych drzew kauczukowych,  które nie produkują już kauczuku. Firma od 2007 roku aktywnie uczestniczy w programie Tree Plus Project, którego celem jest zwiększanie zalesienia drzwewami kauczukowymi w Tajlandii. Co roku Wonderworld Products szacuje potrzebną ilość drewna do produkcji na przyszły rok, a następnie ta wartość przeliczana jest na ilość drzew. W miejsce każdego zużytego do produkcji drzewa sadzone są dwa młode. W 2012 WonderWorld Products posadziło ich 17200 sztuk.

Kliknij aby dowiedzieć się więcej o Wonderworld Products


Dlaczego warto robić zakupy w sklepie internetowym PlanetaZ?

Wysoka jakość produktów
Nasz sklep zajmuje się sprzedażą oryginalnych produktów firmy Wonderworld Products Co., Ltd. Zabawki pochodzą wyłącznie od producenta.
Kupując w naszym sklepie będziecie mieli Państwo pewność, że otrzymany towar posiada wszelkie wymagane atesty i certyfikaty, co czyni go bezpiecznym dla Waszego dziecka.

Szybka realizacja zamówień
Nasza firma zajmuje się wyłącznie sprzedażą internetową co powoduje, że całą naszą uwagę skupiamy by zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. Opłacone zamówienia przekazywane są do realizacji maksymalnie do 24 godzin. Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie. Dbamy by przesyłki były właściwie zabezpieczone na czas transportu, bezpiecznie i w idealnym stanie dotarły do rąk Klienta. Ważnym aspektem naszych zamówień jest informowanie Klienta na bieżąco o statusie Jego zamówienia.

Bezpieczeństwo zakupów
Jesteśmy legalnie działającą firma, posiadającą wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej, do każdego zamówienia dołączamy fakturę VAT.

Dostępność produktów
Wszystkie oferowane produkty znajdują się w naszym magazynie, dzięki temu składając zamówienie dajemy gwarancję i pewność, że zostanie ono zrealizowane w krótkim czasie.

Zwrot towaru do 14 dni
Zgodnie z obowiązującym prawem dokonując zakupów przez internet Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny do 14 dni od otrzymania przesyłki.

Promocje dla stałych Klientów
Wszyscy Klienci, którzy zarejestrują się w naszym sklepie będą mieli okazję skorzystać z wielu promocji przygotowanych wyłącznie dla Nich.

Zakupy bez rejestracji
Aby dokonać zakupów w naszym sklepie nie trzeba się rejestrować ani zakładać konta klienta. Wystarczy skorzystać z opcji realizacji zamówienia bez rejestracji i podać infromacje niezbędne do realizacji zamówienia podczas jego składania.Wysyłka 24h

Newsletter